Výklad z karet


Je nejčastěji používaný při řešení mezilidských vztahů. Karty jsou vždy o krok napřed. Pomohou nám najít správný směr a nejvhodnější cestu. Ukáží nám, jak daná situace dopadne, jak se bude vyvíjet, co nás čeká a čemu se naopak vyhnout. Varují nás pří blížícím se nebezpečím, před lidmi, kteří nám mohou ublížit, ale i před zdravotními problémy, o kterých zatím nemáme ani tušení. Znají odpovědi na všechny otázky a nabízí možná řešení a ukazují nám nejjednodušší cestu životem.

Osobní konzultace probíhají v Č. Budějovicích.

Automatická kresba


Neboli energetický obrázek se maluje ve zklidněném stavu se soustředěným dechem a napojením na své podvědomí. Tuto techniku nejčastěji používám při čištění čaker a vztahových energií. Je vhodná také ke zjištění tělesného a duševního zdraví nebo ke zmírnění zdravotních problémů.

Osobní konzultace probíhají v Č. Budějovicích.

Regresní terapie


Je velmi účinná psychoterapeutická metoda, která napomáhá při relaxačním zklidnění vstoupit do vzpomínkového procesu. V tomto stavu pak můžeme čistit duševní a fyzická trápení v podobě strachů, úzkostí i traumat např. sexuálního zneužívání ať už v současném nebo minulém životě. Regresní terapie nezná časové hranice. Regresní terapie se používá i u dětí od 9 let,  u mladších dětí je potřeba začít s rodiči.

Osobní konzultace probíhají v Č. Budějovicích.

Magické a ochranné rituály


Nám pomáhají do života přivolat to, co potřebujeme. Ať už je naším přáním hojnost, dobrá úroda, naplňující práce, harmonizace vztahů nebo klid v duši. Jde o energii, kterou pomocí rituálu přitáhneme a pracujeme s ní.

Osobní konzultace probíhají v Č. Budějovicích.

NEVÁHEJTE MNE KONTAKTOVAT

Dovolte mi
být vaší
průvodkyní
na cestě
k sobě…